úterý, listopadu 29, 2005

OSB BIRTHDAY SESSIONTenhle příspěvek tady vlastně mohl viset už dávno. Zároveň objasní jednu z příčin, proč sem skoro nepíšu.
Poslední dny jsem se totiž oddával kutilství. Nevykutil jsem ani ptačí budku, ani krmítko, ale vykutil jsem akci, která bude i skromnou oslavou mých narozenin. Do jetřichovského kulturáku přijedou tři soubory (jak už jsem někde psal), které mají potenciál udělat z něj kůlničku na dříví (snad se tak ale nestane).
Takže všichni jste zváni na večírek ve společnosti Esgmeq, Lewisit a Možná sdělení. Asi se hodí, abych o každé bandě ztratil pár slov...

Takže abecedně a od západu k východu (metodiku třídění jsem okoukal tady). Chebáky Esgmeq už jsem viděl nespočetněkrát. V klubech, na monstrakcích (trutnovské předskakování umrlcům Motörhead), na menších akcích a v Byšicích. Když se jim koncert povede, není co řešit. Nekompromisní rock´n´roll s drzým ksichtem, jízda, běs. A jedna osobní: Vycházím ze dveří Orionu v Táboře, v jedný ruce sodovku pro Pulce, v druhý pivo. Cestu mě zastupuje bubeník Esgmeq: "To je moje pivo". Odvahu říct, že není, jsem fakt neměl... Seveřani z Liberce a okolí, Lewisit, už jednou na naší akci zahráli - možná si někdo vzpomene na Otovice před více než 2 roky. Víc než u nás hrajou snad v Polsku. Hrubě zabalené emoce, na nějakém plakátě jsem viděl charakteristiku noisy flash. Výstižné. No a z kraje brambor přijedou Možná sdělení. Pokud máte rádi pomalejší zatěžkanou muziku, určitě si užijete. Kluci hrajou něco podobnýho jako třeba Thema 11, nechte se překvapit.

Kromě muziky dojde samozřejmě na doprovodný program, jehož vrcholem snad bude sobotní trojboj v míčových disciplínách (hody na koš, nohec, pinec). Přijeďte se mrknout! Pokud toužíte po detailech, můžete lovit na srumec[zav]centrum.cz.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

k osobnímu zážitku s Esgmeq : seš posera :-)